استند ایستاده

 

استندهای ایستاده :

استند های ایستاده به صورت عمودی و با ارتفاع تقریبا قد انسان بر روی زمین قرار میگیرد که بسته به طول و عرض استند باید با هم تناسب داشته باشد  که در بیشتر مواقع ارتفاع 180 سانتی متر برای این نوع استند تعریف شده است .

استندهای ایستاده هم  به لحاظ تبلیغاتی بودن بیشتر از استندهای رومیزی به چشم میخورد و خیلی زود و با نگاه اول خود را به مشتری نشان میدهد  در واقع میشود گفت حس وسوسه کننده تر و قوی تری نسبت به استند های رومیزی دارد گویا زبان بدن استند ایستاده بسیار پر قدرت است آنجایی که چراغ هایش روشن میشود و کالا به طرزی عجیب در جلوی چشمان مشتری دلبری میکند. آن لحظه است که میتوان گفت استند کارش را به درستی انجام داده .

در استندهای ایستاده کالا به تعداد زیادی داخل استند جای میگیرد دقیقا هم قد مشتری مقابلش ایستاده و مشتری به راحتی کالا را برمیدارد و مجدد جای خودش میگذارد .

هنگام ساخت استندهای ایستاده ترکیب کردن متریال به طرزی فاحش به چشم میخورد و زیبایی یک استند و جلوه ای که حتی به محیط اطرافش میدهد چندین برابر میشود .

شرکت پیام گستر به طرزی کاملا حرفه ای  توانسته استندهایی در کارنامه کاری خود از معتبر ترین برندهای ارایشی بهداشتی کشور  به ثبت برساند که از ترکیب چندین متریال در یک استند  به طرزی هنرمندانه  استفاده کند که همین امر علاوه بر زیبایی استند استحکام آن را چندین برابر میکند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *